Navštívené produkty

BIO BARANICA sušienky

BIO Baranica - sušienky, ktoré si v petparkfamily sami vyrábajú, sú skvelým pamlskom na výlety, odmenou pri výcviku, alebo len tak pod zub pre každého poslušného chlpáča.

(11+1zdarma)

1 balenie = 110g

Viac detailov

5,80 € s DPH

Základ našich sušienok tvorí prvotriedne mäso z mladých baranov (70%), plemena Romney Marsh, ktoré celé dni pobehujú po českých lúkach. Okrem mäsa v sušienkach vyňucháš aj BIO mrkvu a cviklu od farmárov zo slovenska. Táto zelenina obsahuje potrebné sacharidy, vlákninu a veľké množstvo vitamínov, s najvyšším zastúpením A, B9, či K a minerálmi horčík a mangán. Nechýba ani paradajkové pyré, ľanové semienka, pestrec mariánsky, kurkuma, spirulína, petržlenová vňať, listy púpavy, mäta, olivový olej a v neposlednom rade rastlinné uhlie, ktoré podporuje lepšie trávenie. Navyše naše BIO BARANICA - sušienky vyňucháš v sklenenej dóze, ktoré môže tvoj pániček ďalej využívať, napríklad na zaváranie rôznych fajnotiek. Výsledkom je, že sa ani ty, kamoško, nepodieľaš na nekontrolovateľnom znečisťovaní prostredia, ktoré je priam zahltené plastom. Labku na to, ak si myslíš že by jedlo pre nás chlpáčov nemalo byť balené v plaste! #plastjezlo

Všetky naše produkty sú bez umelých prísad, dochucovadiel, konzervantov, či iných nezmyslov, ktoré do misky chlpáča nepatria. Taktiež neobsahujú lepok, obilniny, laktózu ani zemiaky! *V Pet Farm Family továrni spracovávame iba celé kusy poctivého mäsa - svaloviny (naše fajnotky NEOBSAHUJÚ: mäsokostné múčky, či iné odpadové mäso zo zvierat).
BIO PRODUKTAMI CHRÁNITE PRÍRODU

Veríme, že zbytočné chemikálie do pôdy, vody, vzduchu, a hlavne do jedla nepatria. Práve preto sme sa rozhodli, že do našich produktov budeme používať BIO suroviny všade, kde sa len dá. Sme radi, že kúpou našich produktov podporujete prirodzený spôsob výroby a tým pomáhate chrániť našu prírodu.

ZLOŽENIE

Mäso z mladej ovce 70 %*, mrkva*, cvikla*, paradajkové pyré*, ryžová múka*, amarant*, ľanové semiačka*, pestrec mariánsky*, kurkuma*, spirulína*, petržlenová vňať, list púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná a olivový olej*. *Produkty ekologického hospodárstva.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY

Bielkoviny 32 %, tuk 20 %, vlhkosť 2,6 %, hrubý popol 1,5 %, vláknina 2 %.

DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE

Odporúčaná denná dávka je cca 5 kúskov pre dospelého psa s váhou 10 kg.
Hmotnosť 110g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

BIO BARANICA sušienky

BIO BARANICA sušienky

BIO Baranica - sušienky, ktoré si v petparkfamily sami vyrábajú, sú skvelým pamlskom na výlety, odmenou pri výcviku, alebo len tak pod zub pre každého poslušného chlpáča.

(11+1zdarma)

1 balenie = 110g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop