výcvikové postroje Počet produktov v kategórii: 6

Postroje nie len pre výcvik a obranu
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 9,90 € s DPH

  Easy Walk Postroj proti ťahaniu. Špeciálny postoj proti ťahaniu s unikátnym upínacím systémom pre vodítko na hrudi čo efektívne dokáže psa zastaviť od ťahania a nasmerovať jeho pozornosť na stranu majiteľa. ZDARMA aj 1,8m vodítko.Možnosť postroj do 14dní vrátiť, aby ste sa nemuseli báť, či skutočne funguje!!! :) Upozornenie:  je nutné vybrať pre psa...

  9,90 € s DPH
  8,25 € bez DPH
 • 17,88 € s DPH

  Stopovací postroj BENDE Postroj sa používa na tzv. spodné vedenie vodítka. Používa sa spolu s hladkým obojkom. Horná časť sa zapína okolo bedier psa tak, aby hlavná vodiaca časť bola na bruchu psa (na obrázku je vyobrazený naopak). Vodiaca časť sa vpredu zapne o obojok a vzadu sa k nej pripne stopovacia šnúra, ktorá vedie pomedzi zadné nohy psa. 

  17,88 € s DPH
  14,90 € bez DPH
 • 17,90 € s DPH
  Novinka

  Bezpečnostný postroj pre psa. Vyrobené z odolného nylonové materiálu s povrchovou úpravou, odolné proti nečistotám a vode. Fleecová podšívka. Vysoký komfort při nosení díky ergonomickému tvaru postroja. Na boky postroja je možné pripevnit, pomocou suchého zipsu vymenitelné vtipné reflexne nápisy, ktoré zakúpite samostatne.

  17,90 € s DPH
  14,92 € bez DPH
 • 19,00 € s DPH

  Postroj EASYDOG chest plate Vhodné na prechádzky, šport aj cestovanie. Medzi jeho prednosti patrí polstrovaná podpora hrudníka a jednoduchá nastaviteľnosť.Súčasťou balenia je odnímateľná otočná autopoistka, ale je možné ju kúpiť aj samostatne.

  19,00 € s DPH
  15,83 € bez DPH
 • 45,50 € s DPH

  Kožený postroj Bende Pracovný postroj Bende je vyrobený z kvalitnej kože. Vhodný na tréning ale aj na vychádzky. Je vhodný pre psov vo veľkosti rotvajlera alebo nemeckého ovčiaka.

  45,50 € s DPH
  37,92 € bez DPH
 • 197,90 € s DPH

  Postroj pre psov Ruffwear Doubleback ™ je bezpečnostný popruhový systém, ktorý otvára oblasti, ktoré boli predtým pre psov ťažké dosiahnuť, pričom poskytuje zvýšenú úroveň bezpečnosti, komfortu a pohodlia. Postroj Doubleback Harness je navrhnutý tak, aby bezpečne pomohol pri zdvíhaní a spúšťaní psov v náročných oblastiach a znesie záťaž rovnajúcu sa až do...

  197,90 € s DPH
  164,92 € bez DPH
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop